Přihlášení účastníci závodu "Memoriál Jaroslava Svobody 2020"
finální stav k 7.10.2020 20:00 SELČ
  Jméno a příjmení DID Klub Čas podání přihlášky
  "Memoriál Jaroslava Svobody 2020"
Kategorie A
 1 Rostislav Job 00999 40 Plzeň 28.9.2020 14:20
 2 Jiří Sochor 01052 25 Krakonoš 6.10.2020 16:55
         
 
Kategorie A1
 1 Martin Brzek 00321 35 Kladno 7.9.2020 17:38
 2 Milan Šindelář 00236 9 Krušnohorský 7.9.2020 19:31
 3 Jan Svoboda 02042 65 Bílé vrcholky Krušných hor 8.9.2020 10:10
 4 Roman Habásko 01014 9 Krušnohorský 14.9.2020 9:18
 5 Klára Hladovcová 00767 35 Kladno 15.9.2020 16:08
 6 Vladimír Střihavka 02463 20 Metuje 16.9.2020 13:19
 7 Petr Gurega 00246 9 Krušnohorský 27.9.2020 12:34
 8 Ondřej Stejskal 00659 35 Kladno 27.9.2020 20:10
 9 Jan Kotiš 01832 40 Plzeň 2.10.2020 17:48
10 Lukáš Hospr 01804 40 Plzeň 4.10.2020 16:17
11 Martin Šoltys 01873 30 Český Ráj 4.10.2020 21:28
12 Dana Koňáková 01755 35 Kladno 7.10.2020 19:30
         
 
Kategorie A2
         
 
Kategorie C
 1 Dagmar Nešněrová 00593 17 Děčín 10.9.2020 22:30
 2 Miroslav Gregora SVK   3.10.2020 17:17
 3 Monika Gregorová SVK   3.10.2020 17:19
 4 Jana Králová 01428 40 Plzeň 4.10.2020 18:29
 5 Romana Bieliková 00707 40 Plzeň 5.10.2020 8:51
 6 Ivan Alscher 01459 35 Kladno 5.10.2020 20:37
         
 
Kategorie C1
 1 Jiří Stejskal 00035 35 Kladno 8.9.2020 12:24
 2 Lucie Müllerová 01164 35 Kladno 13.9.2020 22:05
 3 Monika Veveričíková SVK Slovenský Klub Severských a Japonských Plemien 25.9.2020 0:19
 4 Jiří Houdek 00835 55 Česká Sibiř 30.9.2020 18:33
 5 Věra Gráfová 02554 65 Bílé vrcholky Krušných hor 2.10.2020 8:56
 6 Eva Fialová 01798 17 Děčín 4.10.2020 7:27
 7 Iva Valtrová 00162 35 Kladno 5.10.2020 20:23
 8 Anita Bebr 00616 35 Kladno 5.10.2020 21:07
         
 
Kategorie C2
 1 Vojta Němec 01191 35 Kladno 5.10.2020 22:20
 2 Kateřina Soukupová 02284 35 Kladno 5.10.2020 22:21
 3 Vladimír Vraštil 01275 59 Jičín 6.10.2020 18:06
         
 
Kategorie BKJM
 1 Kryštof Spilka 01733 58 Maxičky 1.10.2020 12:50
 2 Martin Hes 01880 58 Maxičky 1.10.2020 15:41
 3 Pavel Pischek 02189 64 JCC 2.10.2020 17:15
 4 Patrik Bebr 01945 35 Kladno 3.10.2020 20:43
 5 Michal Ženíšek 01151 58 Maxičky 5.10.2020 17:11
 6 Martin Dostál 01659 58 Maxičky 5.10.2020 22:35
 7 Marian Kdýr 01779 58 Maxičky 6.10.2020 6:58
         
 
Kategorie BKJW
 1 Libuše Šťastná 00247 9 Krušnohorský 29.9.2020 0:50
 2 Aneta Konvalinová 02183 58 Maxičky 2.10.2020 14:51
 3 Veronika Chlumská 02306 30 Český Ráj 2.10.2020 17:00
 4 Nicole Marešová 01461 58 Maxičky 3.10.2020 15:58
 5 Markéta Janovská 02413 35 Kladno 3.10.2020 17:13
 6 Linda Suchá 00647 58 Maxičky 4.10.2020 18:53
 7 Jiřina Heroudková 00675 58 Maxičky 4.10.2020 18:59
 8 Lucie Dostálová 02305 58 Maxičky 5.10.2020 22:34
 9 Hana Kučerová 02018 58 Maxičky 6.10.2020 6:58
         
 
Kategorie SC1
 1 Radek Procyk 02556 30 Český Ráj 2.10.2020 14:39
 2 Aneta Konvalinová 02183 58 Maxičky 2.10.2020 14:51
 3 Marie Ševelová 00267 58 Maxičky 2.10.2020 14:54
 4 Marie Prokopová ml. 02097 56 Klub ČHP 2.10.2020 16:05
 5 Kristyna Junková 02666 64 JCC 3.10.2020 8:37
 6 Adriana Švecová 02174 30 Český Ráj 4.10.2020 14:40
 7 Vlastík Keltner 01339 58 Maxičky 4.10.2020 18:52
 8 Jirka Suchý 00215 58 Maxičky 4.10.2020 18:53
 9 Václav Viktora 02149 30 Český Ráj 4.10.2020 21:21
10 Pavel Ženíšek 00420 58 Maxičky 4.10.2020 22:58
11 Lucie Dvořáková 02508 58 Maxičky 5.10.2020 15:44
12 Klára Volfová 02500 64 JCC 5.10.2020 16:08
         
 
Kategorie SC2
 1 Jirka Suchý 00215 58 Maxičky 4.10.2020 18:54
 2 Ladislav Vopat 02502 64 JCC 4.10.2020 21:39
 3 Pavel Ženíšek 00420 58 Maxičky 4.10.2020 22:59
 4 Helena Koutová 02713 35 Kladno 5.10.2020 7:33
 5 Nicole Marešová 01461 58 Maxičky 5.10.2020 10:28
 6 Michal Ženíšek 01151 58 Maxičky 5.10.2020 17:13
 7 Marian Kdýr 01779 58 Maxičky 6.10.2020 6:58
 8 Jiří Kubelka 00843 59 Jičín 6.10.2020 18:06
         
 
Kategorie SC21
 1 Věrka Zelenková 01835 65 Bílé vrcholky Krušných hor 7.9.2020 19:20
 2 Lucie Pospíšilová 01203 58 Maxičky 7.9.2020 20:13
 3 Lukáš Němec 02496 65 Bílé vrcholky Krušných hor 8.9.2020 10:30
 4 Veronika Macounová 02428 30 Český Ráj 10.9.2020 9:01
 5 Zdeněk Fleming 02542 65 Bílé vrcholky Krušných hor 15.9.2020 21:45
 6 Oto Koudelka 01458 35 Kladno 16.9.2020 18:37
 7 Leona Čabalová 02521 65 Bílé vrcholky Krušných hor 20.9.2020 21:50
 8 Milan Dočekal 01267 56 Klub ČHP 21.9.2020 15:53
 9 Dana Kubecová 02566 30 Český Ráj 24.9.2020 15:28
11 Jan Komzák 02707 9 Krušnohorský 27.9.2020 13:47
12 Denisa Sádecká 02701 9 Krušnohorský 28.9.2020 21:20
13 Dušan Bílek 02279 64 JCC 1.10.2020 16:02
14 Tomáš Voříšek 00591 56 Klub ČHP 1.10.2020 17:39
15 Marie Prokopová 02096 56 Klub ČHP 2.10.2020 16:03
16 Tereza Žebrová 02547 65 Bílé vrcholky Krušných hor 5.10.2020 12:45
17 Veronika Klímová 01808 35 Kladno 5.10.2020 12:55
18 Dita Pechánková 01882 30 Český Ráj 5.10.2020 14:16
19 Pavel Jančata 02657 65 Bílé vrcholky Krušných hor 5.10.2020 16:00
         
 
Kategorie CCM
 1 Milan Dočekal 01267 56 Klub ČHP 21.9.2020 15:51
 2 Jan Danko 02723 65 Bílé vrcholky Krušných hor 25.9.2020 9:29
 3 Ondřej Svěchota 02651 30 Český Ráj 5.10.2020 11:29
 4 Tomáš Vorlík 02544 9 Krušnohorský 5.10.2020 21:11
         
 
Kategorie CCW
 1 Jiřina Šindelářová 02618 9 Krušnohorský 14.9.2020 23:13
 2 Michaela Srchová 01829 58 Maxičky 2.10.2020 15:37
 3 Kristyna Junková 02666 64 JCC 3.10.2020 8:38
 4 Veronika Hložková 01818 64 JCC 3.10.2020 9:47
 5 Markéta Janovská 02413 35 Kladno 3.10.2020 17:14
 6 Veronika Hálová 02677 58 Maxičky 3.10.2020 17:26
 7 Kateřina Zapletalová 01784 58 Maxičky 3.10.2020 20:45
 8 Leontýna Jurigová 02438 58 Maxičky  
 9 Renata Polachová 01838 9 Krušnohorský 5.10.2020 21:07
         
 
Kategorie CCJD
         
 
Kategorie CCJS
 1 Ida Pospíšilová 02599 58 Maxičky 7.9.2020 20:14
 2 Karolína Šplíchalová 02409 35 Kladno 4.10.2020 14:28
 3 Matěj Suchý 01671 58 Maxičky 4.10.2020 18:55
 4 Matouš Heroudek 01686 58 Maxičky 4.10.2020 19:04
 5 Andrea Bieliková 02609 40 Plzeň 5.10.2020 8:53
         
 
Kategorie CCJM
 1 Anežka Suchá 02471 58 Maxičky 4.10.2020 18:56
 2 Ladislav Heller 02380 9 Krušnohorský 5.10.2020 20:33